System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP D7160

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zakup nowej drukarki do domu bądź do biura, to nie tylko wybór producenta, koloru, wymiarów, możliwości oraz funkcji urządzenia, to przede wszystkim podliczenie możliwych kosztów eksploatacji oraz sprawdzenie dostępności zamiennych wkładów. Aby jednak nie zastawiać się nad tym, drukować dużo, tanio i, co najważniejsze, w dobrej jakości, wystarczy wraz z drukarką nabyć System stałego zasilania atramentem, czyli CISS.

Jak to działa

System jest to proste urządzenie zintegrowane z drukarką. Jedna część CISS są to wieczne wkłady wielokrotnego użytku, które są instaluje się do środka drukarki na miejsce jednorazowych kartridżów. Druga część systemu to pojemniki z tuszem, ustawione na zewnątrz obok drukarki, najlepiej na tym samym poziomie. Całość jest połączona cienkimi, giętkimi silikonowymi rurkami, przez które pod czas druku podany jest tusz.

Wygląd

Wyprodukowany w Korei Południowej zestaw HP D7160 składa się z bloku 6 zbiorników na atrament. Pojemniki zostały wykonane z poliwęglanu, gdyż jest on znacznie trwalszy niż zwykły plastik.

W komplet wchodzą 6 kartridżów, odpowiedników oryginalnych. Dodatkowo w zestawie znajdują się mocowania, instrukcja oraz akcesoria niezbędne przy instalacji oraz eksploatacji.

Zalety

Do najważniejszych zalet systemu zaliczyć można znaczne obniżenie kosztów druku. Jest to możliwe dzięki wydajnym i niedrogim tuszom od Inksystem (dostępnym w sklepie internetowym z możliwością dostawy do każdego miasta w Polsce).

Kolejnym atutem CISS jest jego przyjazność środowisku, ponieważ instalując system redukujemy ilość nieorganicznych odpadów, czyli zużytych jednorazowych kartridżów.

Zamów teraz!

Ilość kolorów w CISS do HP D7160
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP D7160:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj