System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP D7155

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Decydując się na zakup drukarki atramentowej, każdy zastanawia się nie tyle nad firmą producentem, lecz raczej podlicza koszta eksploatacji urządzenia. Wiadomo, że zakup oryginalnych wkładów jest kosztowy, a czasami także czasochłonny.

Aby drukować tanio, dużo i w dobrej jakości, a przy tym używać drukarki atramentowej wystarczy zainstalować CISS - System stałego zasilania atramentem.

Jak to działa

Każde CISS jest to dodatkowy sprzęt zintegrowany z pracą drukarki. Na miejsce wkładów od producenta instalowane są specjalistyczne kartridże. Różnią się od oryginalnych kartridżów tym, że nie potrzebują wymiany, działają przez długi czas.

Obok drukarki natomiast znajduje się blok pojemników z atramentem. Obie części (kartridże i zbiorniki) są połączone silikonowymi przewodami, które pod czas druku przenoszą tusz z zewnątrz do wewnętrznego mechanizmu drukującego.

Wygląd

Zestaw CISS do HP D7155 składa się z 3 podstawowych elementów:

- bloku pojemników. Każdy z 6 jest zaopatrzony w zakrętkę i wykonany z poliwęglanu;

- 6 wiecznych kartridżów, które instalowane są do karetki drukarki;

- zwoju elastycznych wielokanałowych przewodów.

Dodatkowo w komplecie znajdują się mocowania, instrukcja oraz niezbędne akcesoria.

Zalety

CISS jest urządzeniem, które przypadnie do gusty nie tylko tym, którzy lubią oszczędzać z głową, lecz także tym, którzy dbają o ekologię. Dzięki wykorzystanym wkładom wielokrotnego użytku, ilość odchodów od drukarki znacznie się zmniejsza.

Dodatkowo system jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cienią swój czas. Wszystkie niezbędne akcesoria można nabyć w sklepie Inksystem i zamówić dostawę do domu, co jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych.

Zamów natychmiast i nie pożałujesz.

Ilość kolorów w CISS do HP D7155
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP D7155:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj