System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP D7145

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie do stabilnego zasilania tuszem do HP d7145 zostało wynalezione dla użytkowników, którzy cenią jakościowe drukowanie, ale nie są sklonni za to przepłacać. Wiadomo, że wkłady oryginalne są zbyt drogie dla codziennego drukowania - czasem musisz za nie oddać tyle, ile za połowę drukarki. CISS adaptuje Twoją drukarkę do używania atramentów, alternatywnych wkładom oryginalnym, co spowoduje cięcie kosztów drukowania do 20-50 razy (liczby różnią się w zależności od rodzaju Twoich atramentów). Wydrukujesz zdjęcia oraz dokumenty w przyzwoitej, zupełnie fachowej jakości i przytym w konkurencyjnej cenie.

Zasada działania CISS:

Upływający atrament automatycznie zamienia się na nowe dawki, podawane z pojemników-donorów do kartridży-akceptorów za pomocą pasma przewodów elastycznych. Dostarczanie tuszu odbywa się w sposób regularny, zapobiegając zaschnięć w systemie CISS.

Konstrukcja:

System posiada naczynie, zawierające butle z tuszem oraz kartridże zainstalowane wewnątrz drukarki, tuż pry głowicy drukującej. Cała obudowa wykonana z poliwęglanu, kanały, przez które płynie atrament - z silikonu o podwyższonej elastyczności. Urządzenie jest przyjazne do środowiska i nietoksyczne dla ludzi.

Przewagi:

- CISS zabezpiecza swobodę wyboru tuszy - użytkownik sam wybiera jakość i cenę druku.

-Kup swój wymarzony zestaw CISS a do niego komplet tuszy w ofercie łączonej, a juz nigdy nie zechcesz drogich kaset oryginalnych.

- Korzystanie z innych materiałow wymiennych gwarantuje kilkakrotnie tańsze drukowanie.

- CISS posiada otwory, przez które możesz dolewać atramenty w kazdej chwili.

Skontaktuj się z nami już teraz, najwyższy czas na dobre drukowanie.

Ilość kolorów w CISS do HP D7145
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP D7145:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj