System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP D6168

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

To urządzenie przyznaczone jest do adaptacji drukarki atramentowej HP d6168 do używania tańszych materiałów ekspłoatacyjnych od innego producenta. Koszt takich materiałów jest kilkakrotnie niższy, co pozwala sporo zaoszczędzić. System do stałego podawania atramentu jest świetnym, niezawodmym uzupełnieniem drukarki, sprzyjającym osiągnięciu naszego celu - taniego, jakościowego, obfitego drukowania. System ten jest równie przydatny w domu i w biurze.

Zasada działania CISS:

CISS zapewnia stabilną podąż atramentu od pojemników, którze stoją obok drukarki, do kartridży-akceptorów przez pasma przewodów silikonowych. Dzięki działaniu ciśnienia w systemie hermetycznym proces jest ciągły, co zapewnia ostry, wyraźny druk, nawet wtedy, kiedy butle z atramentem nie są pełne.

Konstrukcja:

CISS jest urządzeniem trzyczęściowym, mieści w sobie zasobnik do atramentów w trwałej obudowie poliwęgłanowej, kartridże oraz system przewodowy z silikonu bardzo giętkiego i łatwo rozciągalnego, przepuszczającego płyn nawet przy krętym zgięciu.

Przewagi:

- CISS jest prosty w montażu i obsłudze, nie wymaga jakichkolwiek nawyków technicznych

- pozwala na szeroki wybór atramentów (INKSYSTEM poleca jednak bardziej jakościowe zestawy, nie zagrażające zepsuciem drukarki)

- daje możliwość dolewania atramentu w każdej chwili

- oszczędza materiały ekploatacyjne przy wysokiej jakości druku

INKSYSTEM jest liderem światowym w sprzedaży tego typu urządzeń drukujących. Jesteśmy pewni co do jakości naszych towarów i serwisu więc zapraszamy, żebyś z nami się skontaktował.

Ilość kolorów w CISS do HP D6168
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP D6168:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj