System Stałego Zasilania Atramentem Ciss HP Officejet J5780 wkłady 141,138

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jeśli zdecydowałes na zakup HP J5780 o wkładach 138, 141, to znaczy, że wybierasz solidne rzeczy po niewygórowanej cenie. Po zakupie jednak mogą Cie niemile zaskoczyć ceny materiałow wymiennych -wkładów oryginalnych do HP. Czasami są one warte ½ ceny drukarki. Zeby nie czuć sie oszukanym, kup raz na zawsze system do stałego zasilania atramentem (CISS). Urządzenie zredukuje Twoje wydatki o prawie 90% razy poprzez wykorzystanie tańszych materiałów zastępczych od producentów alternatywnych, ale nie zmieni na gorsze jakości odbitek.

Zasada działania:

CISS jest systemem zamkniętym oraz prawie hermetycznym (poza komorą napędzania ciśnienia), co powoduje działanie na zasadzie ćiśnienia próżniowego. Jego moćą jest pompowany atrament, który w nieżbędnych iloścish podawany jest z pojemników-donorów przez układ kapilarów silikonowych aż do wkładów przy głowicy drukującej.

Konstrukcja:

Podstawowe elementy CISS to zewnętrzny blok buteleczek z atramentem, ustawiany obok drukarki. Cała obudowa tego bloku jest wykonana z poliwęglanu. Buteleczki połaczone są z mniejszymi kartridzami wewnątrz drukarki za pomocą przewodów o wysokiej elastyczności.

Przewagi:

- bedziesz miał tanie a jakościowe drukowanie przytym ze nie będziesz wydawał za to krocie (jeden odbitek to ok. 0,2-0,5 gr. za stronę w przeciweiństwie do 0,25-0,5 zł w przypadku korzystania z wkładów oryginalnych )

- System jest jednolity, niezniszczalny, gdyż przy jego produkcji zostały użyte najlepsze tworzywa sztuczne

- automatyzm pracy urządzenia nie wymaga Twojej interwencji podczas drukowania i daje wysoką stabilność jakości wydruku;

Zapraszamy do sklepów INKSYSTEM. Zadzwoń a przekonaj się do wysokich standardów w przyzwoitej cenie.

Ilość kolorów w CISS do HP Officejet J5780*:
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Officejet J5780:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena systemu stałego sasilania. Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj