System Stałego Zasilania Atramentem Ciss HP Deskjet D4260 wkłady 141, 138

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Pojawienie się technologii CISS otworzyło dla użytkowników wielofunkcyjnych urządzeń atramentowych szerokie możliwości, ograniczone tylko bardzo wysokimi cenami na kartridże oryginalne. Nie dość że są one drogie, to jeszcze mało pojemne i wymagają częstej zamiany. CISS - to system ciągłego zasilania głowicy drukującej atramentem nieoryginalnym, pochodzącym od alternatywnych wytwórców. CISS do HP D4260 (o kompatybilnych wkładach Nr. 141, 138) obetnie Twoje wydatki na drukowanie do 20-30 razy dzięki wykorzystaniu tańszych materiałów eksploatacyjnych. CISS do drukarek jest dziełem sztuki w tej dziedzinie, ponieważ pomaga zachować wydajność drukarki i jakość druku przy niewysokich kosztach eksploatacji.

Zasada działania CISS:

System działa automatycznie, jak każdy hermetyczny układ pracujący na zasadzie ciśnienia próżniowego. To właśnie ciśnienie sprawia, że atrament płynie od pojemników-donorów w kierunku wkładów-kartridży i głowicy pracującej. To równierz dzięki ciśnieniu ilość atramentu jest zawsze dostateczna dla jakościowego drukowania.

Konstrukcja:

Głównymi elementemi urządzenia są pojemnik zewnętrzny z obudową poliwęglanową oraz kartridże działające przy głowicy drukującej. No a łączy te elementy pasmo kapilarów silikonowych, tak elastycznych żeby nawet przy ich zagięciach atrament płynąl nieprzestannie.

Przewagi:

- szybkie, tanie drukowanie wielkiej ilości wydruków jakościowych

- łatwośc w montażu, naprawie oraz obsługiwaniu

- CISS pozwala na użycie tuszu kilkakrotnie tańszego od odpowieników oryginalnych. Warto jednak uważać na jakość atramentów i papieru.

Niewystarczająca jakość materiałow wymiennych może spowodowac zapowietrzenie lub zaschnięcie w Twojej drukarce. Dlatego właśnie zapraszamy do zakupów w INKSYSTEM. Jesteśmy wyspecjolizowani w dziedzinie dobrych towarów dla druku. Zadzwoń lub przyjdź bespośrednio do sklepu w Warszawie a przekonaj się do drukowania z INKSYSTEM.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet D4260*:
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet D4260:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena systemu stałego sasilania. Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj