System Stałego Zasilania Atramentem Ciss HP Deskjet D4260 wkłady 140, 141

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Współczesny użykownik drukarek dążący do jak największej wygody, najchętniej wybiera drukarki atramentowe - z uwagi na jakość druku, niską cenę w porównaniu do drukarek laserowych, niewielkie gabaryty oraz szerokie możliwości tego typu urządzeń. Na przeszkodzie stały tylko koszta materiałow eksploatacyjnych. Lecz na początku lat 2000 zostały stworzone systemy stałego zasilania atramentem do każdego typu drukarek atramentowych. Sklep INKSYSTEM przedstawia CISS do HP D4260 (o wkładach 140, 141). System ten zapewnia ogromne oszczędności finansowe bez uszczerbku na jakości drukowania, gdyż koszta eksploatacji drukarki z tym udogodnieniem spadają prawie o 90%. Używając CISS do odbitek kolorowych A-4 wydajemy od 0,03 do 0,05 zł.

Zasada działania:

Urządzenie działa w sposób charakterystyczny dla zestawu naczyń połączonych, kiedy poziom płynu jest wyrównowany pod ciśnieniem. Pzy zużywaniu atramentu na jego miejsce podawana jest nowa dawka. Tak więc w sposób ciągly oraz wymierzony głowica drukująca dostaje ilość atramentu, dostateczną do jakościowego drukowania.

Konstrukcja:

CISS składa się z butli na atramenty w obudowie poliwęglanowaj oraz wkładów, połączonych w całość „rurociągiem” z elastycznego tworzywa technicznego. Jest nim silikon najnowszego pokolenia, wyprodukowany w Korei Południowej. Naczynia wykonane są z najlepszych tworzyw sztucznych przyjaznych ludziom.

Przewagi CISS:

- poważne cięcie wydatków w porównaniu do materiałów oryginalnych.

- Pozwala na dolewanie tuszu w każdym momencie, nawet w procesie pracy drukarki.

- Łatwa instalacja, obsługa, klarowne instrukcje wraz ze zdjęciami.

INKSYSTEM sprzedaje towary do wysokotechnologicznego oraz komfortowego drukowania po całym świecie. Zadzwoń już teraz i zostań naszym klientem.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet D4260*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet D4260:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena systemu stałego sasilania. Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj