System Stałego Zasilania Atramentem Ciss HP Deskjet 5440 wkłady 132, 136

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Posiadaczy drukarek atramentowych Hewlett-Packard z wkładami integrowanymi Nr 132,136 cenią szerokie możliwości tych wspaniałych urządzeń wielofunkcyjnych, ich wydajność oraz niezawodność, ale z kosztami eksploatacji mają już gorzej. Oryginalne kasety wymienne są zbyt drogie i mają małą pojemność, tak że człowiek wydaje krocie na drukowanie. Rozwiązanie tego problemu nastąpiło wraz ze stworzeniem CISS - systemów stałego zasilania atramentem. W tym przypadku omawiamy zalety CISS do HP 5440. To urządzenie zapewni Ci min. półroczny okres drukowania bez potrzeby dolewania atramentu, cięcie kosztów eksploatacyjnych nawet o 95% oraz wspaniała jakość, wcale nie gorszą w porównaniu do wkładów oryginalnych.

Zasada działania:

CISS jest hermetycznym systemem pracujacym na zasadach działania ciśnienia w próżni oraz naczyń połączonych. Pod ciśnieniem atrament płynie z pojemnika ustawionego obok drukarki do węzyków silikonowych, potem w kierunku wkładów kartridżowych i tak do głowicy drukujacej.

Konstrukcja:

Urządzenie jest trzyczęściowe: doładowywalny pojemnik z buteleczkami na tusze, wkłady, przewody z elastycznego silikonu technicznego. To wszystko. Prostota tego układu czyni go jednolitym i wytrwałym.

Przewagi:

- Jakościowe drukowanie prawie za symboliczne 0,2-0,5 gr. za odbitek

- przedłużenie żywotność drukarki;

- Oszczędzanie czasu przy obsługiwaniu drukarki.

Wpadnij do naszego sklepu w Warszawie lub zadzwoń pod podanym numerem. Zamów teraz a dostaniesz dogodne warunki cenowe oraz serwisowe.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 5440*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 5440:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena systemu stałego sasilania. Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj