System Stałego Zasilania Atramentem Ciss HP PSC 2575 wkłady 129, 135

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do HP 2575 to urządzenie wysokotechnologiczne wyprodukowane w celu przysposobienia kompatybilnej drukarki do tanich materiałow alternatywnych. Zapewnia wysoką jakość Twoich odbitek. CISS z markowymi atramentami gwarantuje przyzwoitą jakość druku i wydłużoną pracę głowicy drukującej. CISS pozwoli obciąć koszta druku do 20-50 razy, dzięki wykorzystaniu wkładów permenentnych, nie podlegających wymianie.

Zasada działania CISS:

System stałego zasilania działa jak każdy hermetyczny układ naczyń połączonych, oparty na zasadzie działania ciśnienia w próżni. Przy częściowym otwieraniu systemu wewnętrz przenika powietrze, które napędza atrament do predostania się z pojemnika do kartridży i następnie do głowicy.

Konstrukcja:

Pojemnik oraz wkłady kolorowe to główne elementy urządzenia, połączone pasmem wężyków giętkich, po których przepływa atrament. Naczynia zrobione są z lekkiego poliwęglanu poludniowokoreańskiego.

Przewagi:

- drukowanie wielkiej ilości dokumentów oraz zdjęć w cenach przemysłowych

- zbędność kupowania drogich wkładów atramentowych;

- System pozwala na wykorzystanie tuszu kilkakrotnie tańszego od oryginalów, ale całkowicie konkurencyjnego według swej jakości

Zamów towar i sprawdź jakość serwisu INKSYSTEM.Nasi menadżerowie to fachowi doradcy w dziedzinie drukowania atramentowego. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 2575*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 2575:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena systemu stałego sasilania. Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj