System Stałego Zasilania Atramentem Ciss HP FAX 1250 wkłady 21, 22

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zakup CISS do HP 1250 opłaca się najpierw dlatego, że przy jego wykorzystaniu wymiana zużytych kartridży jest zbędna. Proces wymiany pociągał za sobą dodatkowe problemy - zatrzymanie druku, tracenie czasu na zakupy nowych materiałow eksploatacyjnych, kolejne inwestycje. Kupująć CISS, na zawsze zapomnisz o tych utrudnieniach. Jeśli w pojemnikach urządzenia kończy się tusz, poprostu go dolewasz nawet podczas pracy drukarki. Tak więc CISS do HP 1250 jest urządzeniem, pozwalającym stosować w drukarkach atramentówych tańsze odpowiedniki farb drukarskich w większych pojemnikach, dzięki czemu zmniejszenie kosztów wynosi nawet 95%.

Zasada działania:

CISS to system hermetycznie zamknięty, więc proces przepływu tuszu postępuje pod ciąglym ciśnieniem. W ten sposób tusz płynie po rzewodach do główicy, czyniąć drukowanie jakościowym i bezproblemowym.

Konstrukcja:

System posiada zbiorniki na atrament, podłączone przez przewody z przejrzystego trwałego silikonu do wkładów, identycznych oryginalnym.

Przewagi

- Zestaw CISS tnie koszta drukowania do 90-95%.

- Instalacja jest dostępna nawet dla ludzi nie posiadających nawyków technicznych.

Czekamy na kontakt. INKSYSTEM jest śwaitowym liderem w dziedzinie sprzedaży drukarek, CISS oraz innych towarów do wybitnego i szybkiego drukowania.

Ilość kolorów w CISS do HP FAX 1250*:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP FAX 1250:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena systemu stałego sasilania. Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj