System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C7283

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Drukarki atramentowe mają dużo zalet, np.niska cena, kompaktowe wymiary, niski stopień hałasu, możliwość druku w każdym kolorze, wysoka rozdzielczość, co powoduje możliwość druku zdjęć o wysokiej jakości. Jednak posiadają one również jedną zasadniczą wadę: wysokie koszta oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Ten problem można rozwiązać, stosując system ciągłego zasilania głowicy atramentem (CISS). CISS do HP c7283 - urządzenie pozwalające na stosowanie tańszych atramentów od producentów alternatywnych, jest ono idealną alternatywą dla oryginalnych kartridzy i pozwala zaoszczкdziж do 95% atramentуw .

Zasada działania:

W procesie drukowania tusz z pojemników zewnetrznych urządzenia przez wężyki silikonowe w sposób nieprzerwany oraz intensywny płynie do kartridzów przy głowicy drukującej. Tusz dostarczany jest ciągle na zasadzie działania naczyń połączonych i nie wymaga kontroli ze strony użytkownika.

Konstrukcja:

CISS jest systemem hermetycznym za wyjątkiem komory stabilizacji ciśnienia. Proces dostarczania tuszy przebiega pod ciśnieniem i zapewnia stałą pracę głowicy drukującej.

Przewagi:

- Wkłady można dolewać w dowolnym momencie, nawet podczas drukowania, nie martwiąc się o przeciekach tuszu - system jest jednolity.

- Urządzenie nie wymaga nawyków specjalnych w obsłudze oraz instalacji - warto tylko przejrzeć instrukcję ze zdjęciami lub filmik szkoleniowy np. na portalu yuotube

- redukuje koszta produkcyjne aż do 95% lub do 30 razy (w zależności od rodzaju wykorzystywanych materiałow)

- CISS istotnie przedłuża żywotność drukarki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych sklepów w Warszawie lub do zakupów na stronie internetowej z tanią i szybką dostawą. Czekamy na Twój telefon, chętnie odpowiemy na pytania.

Ilość kolorów w CISS do HP C7283
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C7283:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj