System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C7190

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Często można usłyszeć, że instalacja CISS komplikuje pracę drukarki. Jest to niesłuszna opinia, wygłaszana przez ludzi, którzy jeszcze nie doświadczyli pracy z CISS. System odrębnego zasilania atramentem nie komplikuje, lecz odwrotnie - zapewnia dodatkową wygodę, chroni drukarkę. Na dodatek instalacja tego urządzenia nie jest procesem nieodwracalnym, łatwo go zdjąć. Tylko że nikt nie rezygnuje z CISS po wypróbowaniu jego zalet. Kupując oryginalne wkłady, musisz płacić też za pojemnik i inne części, choć potrzebujesz tylko atramentu. Z CISS od INKSYSTEM do HP c7190 oszczędność pry drukowaniu wynosi kilkudziesiąt razy, a jakość pozostaje na tym samym poziomie.

Zasada działania CISS:

To jest system dostarczania tuszu do wkładów wewnątrz konstrukcji drukarki z pojemnika zewnętrznego, ustawianenego obok drukarki, na tym samym poziomie (sic!). Tusz podaje się regularnie za mocą ciśnienia prózniowego przez rurki silikonowe.

Konstrukcja:

Urządzenie to posiada tylko 3 niezbędne elementy: pojemnik na tusze oraz kartridże połączone przewodami z giętkiego tworzywa sztucznego. Urządzenie jest wykonane z poliwęgłanu, odpornego na zniszczenia.

Przewagi:

- Koszt wydruku spada na 90%

- Już nie musisz zastanawiać się, czy opłaca się drukowanie tego i owego. Teraz możesz drukować, ile chcesz!

- Nie ma potrzeby kupować częsci wymienne. Kupujesz tylko zestawy atramentów i dolewasz kiedy masz potrzebę.

- Szybki i łatwy montaż oraz obsługa.

- jakość tuszu alternatywnego nie ustępuje oryginału.

Sprzedaż towarów do fajnego, komfortowego oraz jakościowego drukowania - specjalnośc sieci INKSYSTEM. Menadżerowie są do usług. Zadzwoń, czekamy na Ciebie.

Ilość kolorów w CISS do HP C7190
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C7190:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj