System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C6185

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zauważono, że w czasach obecnych ilość zakładów fotograficznych maleje. Teraz każdy może mieć w domu mini-zakład drukarski w postaci drukarki atramentowej. Jednak do niedawna koszta eksploatacyjne takich drukarek były nie do przyjęcia. Problem zniknąl przy pojawieniu CISS - urządzeń do ciągłego podawania tuszu po całym przewodzie do końcówki gówicy drukającej. CISS do HP C6185 potrafi obniżyć koszta drukowania do 30 raz, gdyz zastępuje drogie wymienne kartridże „wiecznymi butelkami” z tańszymi atramentami, jakościowo zbliżonymi do orygilałów. Nie musisz już kupować nic poza tuszem, zalewaj i drukuj ile chcesz, nie myśląć o kosztach.

Zasada działania:

W toku drukowania tusz ze zbiorników zewnetrznych kieruje się przez rurki silikonowe w sposób ciągły pod ciśnieniem próżniowym płynie do wkładów przy głowicy drukującej. Ciśnienie w tym prawie hermetycznym systemie jest silne, równomierne, z czego wynika jakościowe, stabilne oraz tanie drukowanie.

Konstrukcja:

Każdy CISS ma bardzo prostą konstrukcję. System obejmuje zbiorniki na atrament podłączone przez kapilary silikonowe do kartridży, identyczne oryginalnym. Całe urządzenie wykonane jest z poliwęgłanu - lekkiego współczesnego tworzywa, odpornego na zniszczenia.

Przewagi:

- Tusz można dolewać nawet w podczas aktywnego drukowania.

- CISS jest łatwy w obsłudze

- Obniża koszta ekspoatacji do 95% lub do 30 razy

- CISS tego typu jest ładny, kompaktowy i nie szpeci wygłądu drukarki, co jest ważne w kulturze biurowej.

Czekamy na kontakt, jesteśmy otwarci na pytania oraz uwagi.

Możesz zamówić swój wymarzony zestaw drukarski, już wypełniony atramentem od INKSYSTEM. Naszą jakość doceniają konsumenci z całego światu.

Ilość kolorów w CISS do HP C6185
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C6185:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj