System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C6183

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa CISS do HP c6183

Model prawidłowo zastępuje zwykłe kartridże do drukujących urządzeń.W czasie druku farba przechodzi z zewnętrznych zbiorników w kartridże, a później przez znany wszystkim proces wydruku dostaje się na materiał przeznaczony dla drukowania. System niesamowicie wytrwały i wykonuje swoje zadanie beż żadnych zarzutów czy błędów, przy jednym podejściu pozwala wywołać ponad 2300 kolorowych zdjęć lub/i obrazków.

Zalety

które posiada system

Od chwili posiadania urządzenia zmożesz zapomnieć o dużych zatratach na wydruk. Instrument poszerzy twoje zaoszczędzenia nawet do 85-90%,obniżenie będzie zależało od tuszu który będziesz wolał kupić, gdyż wybór farby można odróżnić za pomocą ceny i jakości. Często zastępowanie zwykłych wkładów chwile trwa, ponieważ musisz je najpierw kupić i dopiero później zainstalować, z tym sprzętem zapomnisz o tym i mamy na to trzy dowody. Pierwszy - kiedy kończy się farba trzeba porostu dolać ją do zbiornika, co wcale nie odbiera dużo czasu. Drugi - kiedy kończy się jedna farba,drukujące urządzenie będzie nadal działać i nie ma konieczności zmieniać całość. No i w reszcie trzeci powód - kontenery mieszczą w sobie widocznie więcej farby od zwykłych kartridże

Zostań szczęśliwym posiadaczem tego systemu, złóż swoje zamówienie w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak wygląda

Niestety wygląd nie należy do najbardziej estetycznych, ale przez to że urządzenie jest bardzo małe możesz go schować za drukarką.

Ilość kolorów w CISS do HP C6183
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C6183:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj