System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C6180

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Początkowo atrament znajduje się w małych pojemniczkach, dla tego żeby atrament okazał się na papierze musi odbyć się kilka krótkich procesów, które wykonuje CISS do HP c6180. Przez cienkie wężyki atrament przechodzi do wkładów i tym samym zasila drukarkę w farbę, w tym wszystkim również bierze udział ciśnienie, które pojawia się przez to, że system jest hermetyczny.

Jak wygląda

Urządzenie nie będzie zajmować dużo miejsca i również nie będzie przeszkadzać. System jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu.

Zalety

CISS to instrument, który bezbłędnie zastępuje oryginalne wkłady. Jednym z jego wielu plusów jest wielofunkcyjność i możliwość wykorzystania przez prawie nieograniczony okres czasu. Użytkownik może wielokrotnie uzupełniać pojemniki systemu dolewając potrzebny kolor, do jednego z pojemników. Następną przewaga tego sprzętunad zwykłymi kartridżami do drukarki polega na tym, że kiedy kończy się jeden kolor, go można z bez żadnej trudności dolać do jednego z pojemniczków, przy czym nie ma potrzeby zmieniać całego urządzenia, co jest całkowicie niemożliwe z zwykłymi kartridżami. Instrument został wymyślony w celu zapewnienia długiego i stałego korzystania. Urządzenie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości.

System można zamówić w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadadzą ich usługi w razie pytań, lub w innej sprawie, która dotyczy naszych towarów.

Ilość kolorów w CISS do HP C6180
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C6180:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj