System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C6175

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Dużo drukować przy czym zaoszczędzać czas i pieniądze to jest możliwe z CISS do HP c6175. Urządzenie pomoże obniżyć wydatki na druk nawet trzydziestokrotnie. Już nie będziesz spędzać czas ciągle wymieniając kartridże, wszystko co będziesz musiał robić, to od czasu do czasu dolewać farbę do zbiorników. System również jest korzystny dla tych kto drukuje mało, gdyż przez świetną hermetyzacje farba w pojemnikach nie zaschnie. Ciężko będzie odróżnić materiał wydrukowany za pomocą system CISS od materiału wydrukowanego za pomocą zwykłego systemu. Z systemu zmożesz korzystać w biurze, domu lub w każdym innym miejscu. Za pomocą tego instrumentu zmożesz drukować nie tylko na papierze, wykorzystać zmożesz każdy inny materiał.

Zamówić instrument można już w tej chwili w internetowym sklepie INKSYSTEM. W razie pytań dotyczących urządzenie lub każdy inny towar w naszym sklepie, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Jak działa

Ze zbiorników tusz zostaje przekazywany przez rureczki do wkładów z czipami, a następnie do drukarki trafia na materiał dla druku.

Jak wygląda

Wygląd urządzenia jest bardzo prosty i nie podlega żadnej komplikacji. Pojemniczki połączone między sobą. Do każdego pojemnika połączona rura, która łączy pojemnik z cipami.

Ilość kolorów w CISS do HP C6175
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C6175:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj