System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C6170

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

CISS do HP c6170 to mocna konstrukcja, która w żaden sposób nie szkodzi drukujące, a tylko przynosi wiele korzyści jej właścicielowi. System urządzenia jest następujący: przez cienki rureczki atrament trafia się do drukarki. Każda farba znajduje się w osobnym pojemniku i ma swój osobny wężyk i wkład czipem. Niestety system wygląda nie najbardziej statycznie, ale ten drobiazg wcale nie przeszkadza systemowi bezbłędnie wykonywać swoje zadanie.

Zalety

Każdy pojemnik umieszcza w sobie w trzy razy więcej tuszu od zwykłego wkładu dla drukarki, dlatego znacznie zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas. Przedstawione urządzenie pomaga zaoszczędzić na druku w 20-30 raz. Jednym wielu atutów instrumentu jest wielofunkcyjność i możliwość wykorzystania przez bardzo długi okres czasu. Użytkownik może wielokrotnie uzupełniać rezerwuary systemu dolewając potrzebny kolor, do jednego z nich. Urządzenie jest hermetycznie zamknięte, co przestrzega przez rozlewaniem się tuszu. instrument zostaw wyprodukowany za pomocą najnowocześniejszych technologij z materiałów najwyższej jakości.

CISS możesz zamówić już w tym momencie z każdego zakątka Polski w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Wygląd

System składa się z sześciu małych rezerwuarów z atramentem ustawione w formę konusa . Ten instrument jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wężyki zostały wyprodukowane z sylikonu. Instrument nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki swojej konusowatej formie nie przewróci się.

Ilość kolorów w CISS do HP C6170
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C6170:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj