System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C6154

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Przez studia lub prace musisz bardzo dużo drukować i za każdym razem szokują cie wydatki na kartridże? W takim razie urządzenie CISS jest przeznaczone właśnie dla ciebie. CISS do HP c6154 widocznie zmniejszy twoje wydatki na druk. Objętość druku wynosi ponad tysiąc kopij, właśnie dlatego obniżenie kosztów można będzie zauważyć już po bardzo krótkim czasie posiadania tego systemu. System jest bardzo wygodny w obsłudze, dlatego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Hermetyzacja urządzenia nie przepuszcza powietrze, przez co tusz nie będzie zasychać.

System można kupić zarówno jak w Warszawie, tak i w Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Wrocławiu i w innych miastach i miasteczkach po całej Polsce. Jak to jest możliwe? Wystarczy zamówić urządzenie w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak działa

Sposób roboty urządzenia jest dziecinnie prosty, z małych pojemniczków przez cienkie wężyki tusz dostaje się do kartridże drukarki i tym samym zasila drukarkę.

Wygląd

Sześć małych zbiorników połączone między sobą w formę podobną do konusa. Do każdego z zbiorników podłączona osobna rureczka dla transmitowania atramentu. Kartridże są niewidoczne, ponieważ znajdują się w drukarce.

Ilość kolorów w CISS do HP C6154
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C6154:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj