System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C6150

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Urządzenie CISS - to wysokojakościowa alternatywa dla zwykłych kartridże do drukarki. Cel tego instrumentu zabezpieczyć bardzo tani, ale przede wysokiej jakości druk.Wystarczy tylko kilka minut żeby zamówić to urządzenie w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM i zaoszczędzać już w najbliższej przyszłości. Drukowanie z CISS do HP c6150 oznacza obniżenie wydatków na druk nawet do 20-30 razy. Urządzenie bardzo wygodne w obsłudze, dla tego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Objętość druku wynosi kilka tysiące kopij. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych kartridże, gdyż system nie zmienia instalację drukującego urządzenia. CISS jest bardzo łatwy w obsłudze i instalacji, nie musisz rezerwować dużo czasu żeby zainstalować urządzenie. W kompletacji z systemem znajdziesz instrukcje obsługi, która pomoże ci samodzielnie wykonać instalacje instrumentu.

Wygląd urządzenia

Niestety wygląd zewnętrzny tego modelu nie jest zbyt atrakcyjny, ale można zrobić go praktycznie niewidocznym, ponieważ system praktycznie nie zajmuje miejsca.

Jak działa

System roboty instrumentu jest następujący: przez cienki wężyki tusz dostaje się do główki drukarki. Każdy tusz znajduje się w osobnym pojemniku i ma swój osobny wężyk. W trakcie druku nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których wcześniej był już wykorzystane atrament.

Ilość kolorów w CISS do HP C6150
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C6150:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj