System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5383

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa instrument

Urządzenie CISS to zewnętrzny zasilacz drukującego urządzenia w atrament. Żeby zacząć proces druku system powinien przeprowadzić farbę, która znajduje się w zbiornikach, do drukującej głowicy.

Wygląd instrumentu

System składa się z siedmiu niedużych zbiorników, które są połączone między sobą. Do zbiorniczków podłączone rurki, dla przelania atramentu. Po drugiej stronie rurek są się wkłady z czipami. Urządzenie jest drobne i nie zajmuje dużo miejsca.

Zalety

instrumentu

W chwili kiedy zostaniesz posiadaczem instrumentu, to zapomnisz o dużych zatratach na druk, gdyż sprzęt zmniejsza wydatki na wydruk nawet trzydziestokrotnie, wszystko zależy od farby którą wybierzesz. Akcesorium jest bardzo wygodny i łatwy w eksploatacji, dla tego możesz z niego korzystać w biurze, domu i innym miejscu gdzie można umieścić drukarkę. W każdym momencie będziesz mógł powrócić do zwykłych kartridże, ponieważ CISS w żaden sposób nie zmienia drukującą instalacje. Za pomocą CISS do HP c5383 będziesz mógł drukować bardzo duże ilości tekstu, kolorowych obrazków, zdjęć, wykresów, etc. Wielkość zbiorniczków wyżej opisanego towaru jest znacznie większa od wielkości zwykłych kartridże, co daje ci możliwość druku dużo więcej ilości materiałów.

Zacznij zaoszczędzać już w tej chwili, kup CISS w sklepie INKSYSTEM. Na pewno nie pożałujesz i zmożesz zaoszczędzić bardzo dużo pieniążków.

Ilość kolorów w CISS do HP C5383
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5383:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj