System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5380

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wydawaj mało, drukuj bez ograniczeń! Z sprzętem CISS do HP c5380 jest to do zrealizowania. To narzędzie widocznie zmniejsza twoje wydatki na druk, pozostawiając wysoką jakość wydruku. Mechanizm bezbłędnie zamienia zwykłe wkłady do drukarki. System zmniejszy zatraty na wydruk nawet do 90% (wszystko zależy od farby którą dla siebie wybierzesz). Skala druku to kilka tysięcy kopij. Już po krótkim czasie można podliczyć zysk z tego instrumentu. Urządzenie jest zaprojektowane z celem aby zapewnić trwałość wydruku. Hermetyczna obudowa CISS jest trwała i zapewni bardzo wysoką jakość wydruku. Poza tym nie ma potrzeby ciągłego zastąpienia wewnętrznych pojemników, tak jak głowica drukującego sprzętu nie przepuszcza powietrza, w ten sposób posiadacz CISS ma pewność, że posiada narzędzie, które go nie zawiedzie i będzie służyć przez długie lata.

Zostań szczęśliwym posiadaczem tego instrumentu już w tej chwili, zamów system w sklepie online INKSYSTEM.

Jak wygląda

Urządzenie składa się z pięciu małych pojemników z tuszami ustawione w konus. Instrument nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki swojej konstrukcji nie przewraca się.

Jak działa

Za pomocą ciśnienia farba zostaje przelana z pojemników przez rureczki do kartridże, później farba okazuje się na papierze w formie tekstu lub obrazków.

Ilość kolorów w CISS do HP C5380
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5380:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj