System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5194

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Pierwszy krok który musisz zrobić dla tego żeby narzędzie zaczęło działać, to podłączyć urządzenie do drukarki (nie zapomnij o tym, że również trzeba wyjąć z drukarki standardowe kartridże), cały ten proces jest bardzo łatwy i nie zajmie więcej czym dwadzieścia minut, zatem trzeba uzupełnić pojemniki atramentem, resztę roboty zrobi za ciebie CISS do HP c5194. Podczas roboty urządzenia tusz będzie ciągle przelewany z pojemników do drukującej głowicy i następnie będzie okazywać się na papierze.

Zalety

Urządzenie wyprodukowano tak, żeby zabezpieczyć prawidłową robotę drukującego urządzenia. Hermetyczna kompletacja, nie przepuszcza powietrza, co zapewnia wysoką jakość druku, nie pozwala zaschnięcie tuszu i zabezpiecza przed rozlaniem się tuszu w razie upadku, lub przewrócenia się systemu. Sprzęt CISS jest bardziej czym niezbędny, kiedy trzeba wydrukować duże ilości kopij tekstu lub obrazków czy zdjęć. Wygoda i możliwość bezprzerwowego druku pomoże zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również i czas.

Zamów system już teraz w sklepie internetowym INKSYSTEM. W razie dodatkowych pytań dotyczących tego sprzętu lub każdego innego towaru w naszym sklepie INKSYSTEM, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Jak wygląda

Model tego typu składa się z czterech pojemniczków z kolorowymi tuszami, które są ustawione w konus. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu, a cały system z wysokiej jakości poliwęglanu.

Ilość kolorów w CISS do HP C5194
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5194:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj