System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5190

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Pierwszą rzecz którą warto wykonać żeby urządzenie zaczęło pracować, to podłączyć instrument do drukującego urządzenia (pamiętaj, że również musisz wyciągnąć standardowe wkłady z drukarki), cały proces jest bardzo prosty i nie odbiera dużo czasu, później musisz wlać atrament do pojemników, resztę roboty zostaw dla CISS do HP c5190. Podczas roboty instrumentu atrament będzie ciągle przekazywane z zbiorników do głowicy drukującej.

Wygląd

Pojemniki i wkłady są połączone ze sobą wężykami. System jest malutki i nie potrzebuje dużo miejsca. Zbiorniki są przezroczyste, przez co będziesz widział kiedy trzeba uzupełnić tusz.

Zalety

Bardzo ciężko jest odnaleźć człowieka w Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Krakowie lub w innym zakątku w Polsce, który nie chciałby zaoszczędzić duże sumy pieniążków. Przez to warto zwrócić uwagę na system, który widocznie obniży wydatki twoje wydatki i twojej rodziny lub firmy, jeżeli będziesz korzystać z instrumentu w biurze. Oprócz zaoszczędzonych pieniążków możesz zaoszczędzić czas, który jest bardzo ważny w naszym codziennym życiu. Narzędzie będzie również niezbędne w pracy biurowej, kiedy nie ma czasu czekać na wydrukowanie ważnych wykresów czy dokumentów. Zaoszczędzone środki zmożesz wydać na dużo innych rzeczy.

Urządzenie jest dostępne do kupienia w każdym miasteczku i mieście w całej Polsce w sklepie internetowym INKSYSTEM. W razie dodatkowych pytań, które dotyczą przedstawiony instrument lub każdy inny towar w naszym sklepie online, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Ilość kolorów w CISS do HP C5190
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5190:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj