System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5188

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

CISS do HP c5188 posiada bardzo duży szereg pozytywnych stron, możemy przez kilka godzin wymieniać wszystkie

Zalety

urządzenia, ale wiemy, że nie posiadasz aż tyle czasu, żeby to wszystko przeczytać, właśnie dla tego wymienimy tylko najważniejsze. System to w pierwszej kolejności bardzo duże zaoszczędzenie czasu i pieniążków. Z tym instrumentem cena druku obniży się nawet do 80-90%. Zapomnisz o ciągłym wymienianiu wkładów, wystarczy tylko dolać potrzebną farbę do jednego z pojemników. Pojemność pojemników instrumentu jest o dużo większa od standardowych wkładów. Za jednym uzupełnieniem będziesz mógł wydrukować ponad dwa tysiące egzem egzemplarzy.

Następną bardzo ważną zaletą jest to, że urządzenie możesz zamówić z każdego miejsca w Polsce, nawet nie wstając z swojego wygodnego fotela, taką możliwość daje ci sklep internetowy INKSYSTEM.

Jak działa

urządzenie

Głównym celem urządzenia jest dostarczanie farby do głowicy drukującej, właśnie dla tego w trakcie działania system ciągle transmituje farbę znajdującą się w zbiornikach, przez rureczki do kartridże. Kiedy farba dostaje się do kartridże drukarka zaczyna wykonywać swoją zwykłą robotę. W tym procesie bardzo ważną role odgrywa hermetyzacja instrumentu, ponieważ to stwarza ciśnienie, które jest powodem transmitowania tuszu.

Wygląd

Wygląd systemu nie należy do najbardziej przyciągających, ale ten malutki szczegół nie powinny stwarzać żadnych problemów, rozmiar systemu jest bardzo mały, dla tego można go schować za drukującym instrumentem.

Ilość kolorów w CISS do HP C5188
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5188:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj