System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5185

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

W trakcie dziekania za pomocą rur farby są transmitowane z pojemników do wkładów, ten proces odbywa się za pomocą ciśnienia, które w swojej kolejności jest spowodowane hermetyzacją urządzenia.

Zalety

CISS do HP c5185 bezbłędnie zastępuje oryginalne wkłady do drukarek. Druk będzie takiej samej lub nawet wyższej jakości co ze zwykłymi wkładami, tylko koszt wydruku kilkakrotnie obniży się. Dodatkowo przy jednym uzupełnianiu tuszu użytkownik będzie mógł wywołać ponad 2000 stron z obrazkami oraz nieobliczalną ilość stron zwykłego tekstu.Urządzenie posiada na tyle łatwą obsługe, że można z niego korzystać w biurze. Jak zainstalujesz ten sprzęt pracownicy przestaną ciągle narzekać że farba kończy się bardzo szybko.Urządzenie równierz bardzo dobrze sprawdzi się w twoim domu, a korzystać z niego będą mogły nawet dzieciaki. System jest bardzo stabilny dla tego jak masz psa, kota, czy inne zwierzątko nie musisz martwić się, że ulubieńcy przewrócą akcesorium i rozleją farbę, w razie jakby tak się zdarzyło, to konstrukcja jest hermetyczna, co nie pozwala przeciekaniu farby. Jakość druku z CISS jest na tyle wysoka, że praktycznie nie ma jak odróżnić dokumenty wydrukowane z systemem CISS od dokumentów wydrukowanych z pomocą standardowych wkładów. Zostań właścicielem tego sprzętu już teraz, zamów go w sklepie INKSYSTEM. Pamiętaj! Posiadając ten sprzęt uzyskasz dużo nowych możliwości, ale przede wszystkim zaoszczędzisz dożo pieniądze i czasu.

Jak wygląda

System składa się z sześciu małych zbiorników, które są połączone miedzy sobą. Do zbiorników podłączone nieduże rureczki, które łączą zbiorniki z kartridżami. Pojemniczki są przezroczyste, co daje ci możliwość widzieć kiedy się kończy tusz. Narzędzie zostało wyprodukowane z wysokiej jakości poliwęglanu, rureczki są wyprodukowane z sylikonu.

Ilość kolorów w CISS do HP C5185
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5185:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj