System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5183

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda CISS do HP c5183

Urządzenie nie potrzebuje dużo miejsca, dla tego nie musisz myśleć o tym gdzie znaleźć dla niego miejsce. Pojemniki połączone ze sobą, i właśnie to robi urządzenie bardzo stabilnym i odpornym na przewracanie się i na rozlanie się tuszu.

Jak działa instrument

Drukująca głowica przez cały czas zasila się w atrament, który trafia do niej przez cieniutki rureczki z zbiorników z tuszem. Kiedy tusz dostaje się do głowicy, drukarka zaczyna działać w zwykłym dla siebie tempie.

Zalety

, które posiada system

Będziesz przyjemnie zdziwiony od wielkości zaoszczędzonego budżetu. Ten instrument bardzo widocznie zmniejszy zatratu. Będziesz mieć możliwość drukować teksty, zdjęcia, wykresy, kolorowe obrazki i inne materiały. Na dodatek do tego, jednej pojemności wystarcza na wydrukowanie ponad 2400 zdjęć i/lub kolorowych obrazków. System w żaden sposób nie niszczy jakość obrazu. Obsługa narzędzia jest bardzo łatwa,wszystko co trzeba zrobić to tylko uzupełnić zbiorniki tuszem i później włożyć papier lub inny materiał do drukującego urządzenia.Ten akcesorium zupełnie nie przeszkadza drukarce, żeby go zainstalować trzeba tylko wyjąć oryginalne wkłady i włożyć wkłady z czipami od systemu, zajmie ci to około dwudziestu minut.

Instrument można zamówić już w tej chwili w naszym sklepie INKSYSTEM. Pamiętaj, że dzięki temu sprzętowi zmożesz zaoszczędzić duże sumy pieniądze i później wydać je na coś lepszego od zwykłych kartridże.

Ilość kolorów w CISS do HP C5183
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5183:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj