System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5177

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Urządzenie zostało wyprodukowane z myślą o tych ludziach, kto lubi bardzo tani ale i bardzo wysokiej jakości druk. Hermetyczne pokemniczki nie przepuszczają powietrze, co nie pozwala farbie zaschnąć. Objętość druku wynosi ponad tysiąc kopij. Korzystając z tego narzędzia zmożesz zaoszczędzić na druku nawet do 30 raz. CISS bardzo wygodny w obsłudze, dla tego go można wykorzystywać jak w biurze tak i w domu. Główną przewagą takiego sprzętu jest to, że jak kończy się jedna farba, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest niemożliwe z standardowymi kartridżami.

Żeby kupić to niesamowite urządzenie nie trzeba robić dużo wysiłku wystarczy zamówić system w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, który znajduję się w Warszawie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przy wyborze towarów.

Wygląd

CISS do HP c5177 składa się z sześciu niedużych zboirników połączonych między sobą. Do każdego z zbiorników są podłączone rureczki, które łączą je z kartridżami. System nie będzie zajmować bardzo dużo miejsca i również nie będzie przeszkadzać.

Jak działa

Ciśnienie jest głównym powodem roboty urządzenia, właśnie ono powoduje, że tusz zostaje przetransportowany z pojemników do głowicy drukującej.

Ilość kolorów w CISS do HP C5177
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5177:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj