System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5175

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Urządzenie zapewnia bezprzerwowe zasilanie głowicy drukarki w tusze z zewnętrznych pojemniczków, które są połączone cienkimi wężykami. Przez wężyki system przenosi tusz z pojemniczków do czipów i kartridże, później odbywa się zwykły proces druku. Serwis urządzenia CISS polega jedynie na dopełnieniu poziomu tuszu w pojemniczkach oraz, w razie potrzeby, resetowaniu chipów za pomocą przycisku, który znajduje się czipach.

Zalety

CISS jest idealną alternatywą dla oryginalnych wkładów do drukarki.Urządzenie było wyprodukowane w celu zaspokojenia wymóg klientów, którzy drukują w domu, zarówno jak i w biurze. Instrument pozwala na drukowanie dużych ilości tekstu i/lub graficznych dokumentów i obrazków. System zapewni stały i bardzo trwały druk, za jednym podejściem pozwala wydrukować ponad 2000 egzemplarzy, beż zakłóceń w robocie.Narzędzie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości. Główną przewagą takiego sprzętu jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego systemu, wystarczy tylko dolać potrzebny atrament, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. Obudowa urządzenia jest hermetyczna, co oznacza, że nie ma ryzyka przeciekania.

Z sprzętu zmożesz korzystać jak w Warszawie tak i w Rzeszowie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i innych zakątkach Polski, wystarczy już teraz zamówić system w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Wygląd

CISS do HP c5175 zajmuje bardzo mało miejsca i składa się z trzech niedużych elementów: sześć pojemników z tuszami podstawowych kolorów, specjalne sylikonowe wężyki dla przelewania tuszu do drukarki, wkłady z czipami;

Ilość kolorów w CISS do HP C5175
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5175:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj