System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5173

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Kto by co nie mówił, ale nie ma człowieka, który nie chciał by zaoszczędzić. Jesteśmy pewni, że jesteś tym, kto nie zmarnuje okazji zaoszczędzić spore sumy pieniądze. Właśnie przez to chcemy pokazać ci niesamowite urządzenie które sprawi, że twój druk atramentowy będzie o wiele tańszym. CISS do HP c5173 sprawi, że zaoszczędzisz nawet 90 procent od sumy którą wydajesz na druk ze zwykłymi wkładami do drukarek. Zaoszczędzanie będzie widoczne już od pierwszej wydrukowanej kartki. Co jest bardzo ważne, że również zaoszczędzisz czas, ponieważ system potrafi za jednym podejściem wydrukować ponad dwa tysiące zdjęć lub stron z kolorowymi obrazkami. System jest bardzo łatwy w obsłudze i instalacji, nie musisz rezerwować dużo czasu żeby zainstalować akcesorium. Instalacja CISS to niezawodny instrument który możesz zamówić już w tej chwili. Niezależnie w którym mieście się znajdujesz, zamów urządzenie w sklepie INKSYSTEM. W komplecie z urządzeniem znajdziesz instrukcje, która pomoże ci samodzielnie wykonać instalacje.

Wygląd

Urządzenie nie potrzebuje dużo miejsca, gdyż jest bardzo małych rozmiarów. Składa się instrument z trzech części: wkładów, wężyków i pojemników. Pojemniczki są przezroczyste co daje ci możliwość widzieć w jakim stanie znajduje się tusz.

Jak działa

Za pomocą ciśnienia tusz zostaje przekazany z pojemników do głowicy drukującej, później okazuje się na papierze.

Ilość kolorów w CISS do HP C5173
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5173:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj