System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5170

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

System jest bardzo mały i nie potrzebuje dużo miejsca. CISS składa się z trzech drobnych części: wkładów, rurek i sześciu kontenerów połączonych między sobą.

Zalety

Niezawodna konstrukcja CISS do HP c5170 znacznie obniży twoje wydatki na wydruk i sprawi, że ten proces będzie o wiele prostszym. Zmożesz zaoszczędzisz nawet do 80-90%, wszystko zależny od tuszu w który się zaopatrzysz, różnią się tusze ceną i jakością. Jednego zbiornika z tuszem wystarcza na wydrukowanie ponad 2500 kopij. Zapomnisz o ciągłym zmienianiu kartridże. Urządzenie bezbłędnie sprawdza się w domu i biurze.W razie jeżeli wybierzesz instrument dla pracy w domu, to będziesz pewny, że z narzędzia będą mogły korzystać nawet dzieci, gdyż system jest bardzo stabilny i hermetyczny nie trzeba bać się że dzieciaki lub domowe zwierzęta rozleją atrament i zrobią duży bałagan. Jeżeli dla korzystania z druku atramentowego wybierzesz biuro, to przede wszystkim zapomnisz o tych momentach kiedy szybko trzeba było wywołać bardzo ważne dokumenty lub wykresy i właśnie w tym samym momencie pechowo się kończył atrament.

Nie czekaj i zostań właścicielem systemu CISS już w tej chwili. Kup CISS w sklepie internetowym INKSYSTEM i zaoszczędzaj już od tej chwili. Pamiętaj, że z tym sprzętem obniżysz swoje zatraty na druk nawet trzydziestokrotnie.

Jak działa

Celem CISS jest zasilanie drukującej głowicy w farbę, dla tego żeby później drukujące urządzenie mogło przekazać farbę na materiał przeznaczony dla druku.

Ilość kolorów w CISS do HP C5170
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5170:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj