System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5150

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa sprzęt

Urządzenie świetnie sprawdza się przy druku na papierze i na innych materiałach przeznaczonych dla druku. Podczas druku farba jest stale transmitowana z pojemników do kartridże, a później przez głowicę drukującą przechodzi na materiał, który jest przeznaczony dla druku. W całym tym procesie pomaga ciśnienie, które utrzymujemy za pomocą hermetyzacji urządzenia.

Jak wygląda

CISS do HP c5150 to podstawowe trzy części: wkłady z czipami, silikonowe wężyki i zbiorniki z atramentem każdego koloru. Instrument nie zajmuje dużo miejsca, właśnie dla tego może być umieszczony w każdym zakątku obok drukującego urządzenia.

Zalety, które posiada system

Przez ten instrument już nie będziesz musiał kupować drogie kartridże i będziesz mógł zaoszczędzić ogromne sumy pieniędzy. Urządzenie zmniejszy twoje zatraty na druk nawet do 90%. W wypadku kiedy atrament znajduje się na minimalnym poziomie, po prostu dolejesz go do pojemnika. Instalowanie narzędzia jest banalnie proste i nie zajmuje dużo czasu.

Instalacje CISS możesz zamówić już tu i teraz w Toruniu, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Częstochowie, Rzeszowie i w innych miastach i miasteczkach w Polsce. Zamówienie możesz złożyć w sklepie internetowym INKSYSTEM. Sklepy INKSYSTEM to sieć sklepów, która udowodniła swoją niezawodność w wielu krajach na całym świecie.

Ilość kolorów w CISS do HP C5150
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5150:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj