System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP C5140

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd zewnętrzny instrumentu

System jest strasznie malutki i nie potrzebuje bardzo dużo miejsca. Całość jest zrobiona z materiałów w najwyższej jakości. Towar składa się z sześciu niedużych części: pojemników na farbę, wężyków i wkładów.

System roboty instrumentu

Urządzenie prawidłowo wykonuje swoje główne zadanie, którym jest przelewanie atramentu z pojemników do drukującej głowicy, żeby drukarka mogła z łatwością przenieść atrament na papier lub każdy inny materiał dla druku. W tym procesie ważną role odgrywa hermetyzacja instrumentu, gdyż właśnie przez nią pojawia się ciśnienie , które jest ważne przy przelewaniu atramentu.

Zalety instrumentu

Urządzenie posiada niesamowicie duży szereg zalet. Dzięki CISS do HP c5140 możesz zaoszczędzić bardzo duże ilości pieniążków, zaoszczędzisz również swój czas. Teraz będziesz na pewno wiedzieć jaki rodzaj tuszu okazuje się na twoich dokumentach i zdjęciach. Obsługa narzędzia jest dziecinnie prosta. CISS jest hermetycznie zamknięty co przestrzega przez rozlewaniem się farby. Narzędzie bezie niezbędne w biurze, iż pomoże jakościowo i szybko wykonywać robotę, zmożesz zapomnieć o tych czasach, kiedy trzeba było coś bardzo szybko wydrukować i akurat w tym momencie pechowo kończył się atrament.

Zamów akcesorium już teraz w internetowym sklepie INKSYSTEM. Polecamy również na dodatek do systemu zakupić atrament, przy wyborze każdego produktu możesz skonsultować się z naszymi konsultantami, które chętnie nadadzą swoje usługi. Sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niezawodność w wielu krajach świata.

Ilość kolorów w CISS do HP C5140
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP C5140:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj