System Stałego Zasilania Atramentem CISS do Brother MFC 5460C

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

Akcesorium składa się z trzech niewielkich części: cztery pojemniki z tuszem, podłączone rurki i kartridże z czipami.

Zalety

W Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Częstochowie, Warszawie czy w innym mieście czy miasteczku w Polsce nie znajdziesz żadną osobę, która by nie chciała zaoszczędzić pieniążki, dla tego chcemy zwrócić twoją uwagę na akcesorium CISS do Brother 5460c. Urządzenie zostało wyprodukowane z myślą o tych, kto lubi tani ale i wysokojakościowy druk.Ten instrument ma możliwość zmniejszyć twoje zatraty na wydruk nawet do 25-30 razy. Urządzenie zaoszczędzi twój bezcenny czas, gdyż bezprzerwanie może wydrukować ponad dwa tysiące kolorowych obrazków i/lub zdjęć. Tylko spróbuj wyobrazić jak będą zadowolone pracownicy w twoim biurze, że już więcej nie będą musieli zmieniać wkładów. System zmożesz wykorzystywać również w swoim domu. Instalacje instrumentu można wykonać samodzielnie, nie zajmuje to więcej czym 15-20. Jak kończy się jeden kolor, to go można z łatwością uzupełnić, dolewając farbę do potrzebnego pojemnika. Narzędzie jest hermetyczne i nie przepuszcza powietrza co nie pozwala farbie zaschnąć.

Żeby kupić ten niesamowity system nie trzeba robić dużo wysiłku wystarczy zamówić go w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, który znajduje się w Warszawie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przy wyborze towarów.

Jak działa

Ze zbiorniczków farba zostaje przekazana przez wężyki do kartridżów z czipami, a później do drukarki i trafia na przeznaczony materiał dla druku. Pomaga w tym procesie ciśnienie, które pojawia się przez to, że narzędzie jest hermetycznie zamknięte i nie przepuszcza powietrza.

Ilość kolorów w CISS do Brother MFC 5460C
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother MFC 5460C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj