System Stałego Zasilania Atramentem CISS do Brother IntelliFAX 1840C

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety które posiada instrument

Jak tylko zostaniesz posiadaczem akcesorium, natychmiast zmożesz zapomnieć o dużych wydatkach na druk, gdyż system zmniejszy wydatki na druk nawet do 80-90%, wszystko zależy od tuszu który dla siebie wybierzesz.Sprzęt jest bardzo łatwy i wygodny w obsłudze, dla tego możesz z niego korzystać w biurze, domu i innym miejscu gdzie można umieścić drukarkę. W każdym momencie zmożesz powrócić do standardowych kartridże, jako że CISS w żaden sposób nie narusza drukującą instalacje. Za pomocą CISS do Brother 1840c będziesz mieć możliwość drukować bardzo duże ilości tekstu i/lub obrazków i zdjęć. Pojemność pojemników sprzętu jest znacznie pojemniejszą od standardowych kartridże, co daje ci możliwość wydruku znacznie więcej ilości dokumentów.

Wygląd zewnętrzny urządzenia

System składa się z czterech malutkich pojemniczków, które połączone ze sobą. Do pojemniczków podłączone wężyki, dla przelania farby. Po drugiej stronie wężyków są kartridże z czipami. Urządzenie jest małe i nie zajmuje dużo miejsca.

Zaoszczędzaj już od dziś!!! Zamów CISS z każdego miejsca w Polsce w sklepie internetowym INKSYSTEM. Sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niezawodność w wielu krajach na świecie.

Jak działa sprzęt

Urządzenie to zewnętrzny zasilacz drukującego urządzenia w atrament. Dla tego żeby rozpocząć proces druku system musi przelać atrament, który znajduje się w pojemniczkach, do drukującej głowicy.

Ilość kolorów w CISS do Brother IntelliFAX 1840C
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother IntelliFAX 1840C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj