System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP B8850

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

W żadnym mieście Polski nie znajdziesz człowieka, który nie chciał by zaoszczędzić, dla tego chcemy zwrócić twoją uwagę na CISS do HP b8850. Ten model ma możliwość obniżyć twoje wydatki na druk nawet trzydziestokrotnie. Urządzenie zaoszczędzi twój cenny czas, ponieważ bezprzerwanie potrafi wydrukować ponad 2000 zdjęć i/lub kolorowych obrazków. Tylko wyobraź jakie będą zadowolone twoje pracownicy, że już nie będą musieli ciągle zmieniać kartridże. System zmożesz eksploatować również w domu. Instalacje instrumentu możesz wykonać samodzielnie, nie zajmie ci to więcej czym dwadzieścia minut, a pomoże ci w tym instrukcja obsługi, która jest dołączona do kompletacji akcesorium. Jak kończy się jeden tusz, to go można z łatwością uzupełnić. Urządzenie jest hermetycznie zamknięte, dla tego możesz się nie bać, że ono może przepadkiem przewrócić się i zrobić bałagan. System nie zmienia instalacje drukarki, dla tego w razie potrzeby zawsze możesz powrócić do zwykłych wkładów, ale takie potrzeby raczej nie powinno być.

Model można zamówić już w tej chwili w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Wygląd

Instrument składa się z trzech prostych części, to są: pięć pojemników z atramentem, podłączone wężyki i wkłady z czipami.

Jak działa

Ze zbiorników tusz zostaje przekazywany przez rureczki do wkładów z czipami, a następnie do drukarki trafia na materiał dla druku. Pomaga w tym procesie ciśnienie.

Ilość kolorów w CISS do HP B8850
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP B8850:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj