System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP B8550

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Od dziś możesz zapomnieć o drogim druku atramentowym i ciągłym wymienianiu bardzo drogich kartridże, pomoże ci w tym CISS do HP b8550. Instrument sprawnie działa jak w domu tak i w biurze przy czym pomaga zaoszczędzić spore sumy pieniądze, ponieważ druk z CISS jest nawet trzydziestokrotnie tańszy od druku z standardowymi kartridżami. Wymienianie standardowych wkładów zawsze zajmuje dużo czasu, z ten system nie poturbuje tyle wysiłku i czasu. Wszystko co musisz zrobić, to tylko raz zainstalować urządzenie i później w razie potrzeby dolewać tusz. Tusze można znaleźć w naszym sklepie INKSYSTEM. Instrument został wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, co pozwoli korzystać z niego przez długie lata.

System można zamówić już w tej chwili w sklepie internetowym INKSYSTEM. Warto pamiętać, że wyżej opisany instrument pomaże ci zaoszczędzić nie tylko niesamowicie duże ilości pieniądze, ale również i czas, dla tego nie zwlekaj i złóż zamówienie już w tej chwili.

Jak działa system

Głównym celem sprzętu jest przekazanie atramentu na papier. Przez hermetyzacje urządzenia tusz przechodzi z pojemników przez rureczki do głowicy drukującej, a następnie trafia na papier.

Jak wygląda

Urządzenie składa się z trzech głównych części: kartridże, rureczki i pojemniczki. Instrument jest maluteńki i nie potrzebuje dużo miejsca, dla tego nie musisz martwić się o tym, gdzie go ustawisz.

Ilość kolorów w CISS do HP B8550
5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP B8550:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj