System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 8253

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety które posiada

Pewnie największym pragnieniem większości ludzi na tym świecie jest bardzo dużo zyskiwać przy czym bardzo mało wydawać i to jest powodem czemu każdy musi zostać właścicielem CISS do HP 8253. Akcesorium pozwala zaoszczędzać duże ilości pieniążków, przy czym nie zmienia jakości druku. Praktycznie nie ma możliwości odróżnić egzemplarz wydrukowany z standardowymi kartridżami od egzemplarza wydrukowanego z CISS. System sprawdzi się jak w domu tak i w biurze. Zmożesz zapomnieć o nudnej i ciągłej wymianie wkładów, dla tego, że pojemniczki CISS są trzykrotnie większe od standardowych wkładów i mieszczą więcej farby, a kiedy tusz kończy się nie ma potrzeby wymieniać cały model, wystarczy tylko dolać atrament do pojemnika w którym jej zabraknie. Instalacja akcesorium jest bardzo łatwa i zajmuje bardzo mało czasu, dla tego zmożesz dokonać ją samodzielnie w biurze lub w domu, pomoże ci w tym zadaniu instrukcja obsługi, która jest dołączona do CISS. Wysoka jakość tego produktu jest zagwarantowana, ponieważ urządzenie zostało zrobione z materiałów w najwyższej jakości i udowodniło swoją jakość w wielu krajach na świecie.

Zamówić urządzenie można w każdej chwili z dowolnego miasta czy miasteczka w Polsce w internetowym sklepie INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadadzą ich usługi przy wyborze każdego towaru w naszym sklepie.

Sposób działania

Z pomocą ciśnienia, które jest bardzo ważne przy działaniu CISS,tusz zostaje przelany z pojemników przez rureczki do drukującej głowicy, później tusz trafia na papier. Cieśninie pojawia się przez to, że model jest hermetycznie zamknięty.

Wygląd zewnętrzny

Niestety system nie należy do najbardziej przyciągających oko, ale przez to, że jest bardzo malutki to nie będzie przeszkadzać twoim oczom.

Ilość kolorów w CISS do HP 8253
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 8253:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj