System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 8250

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Pewnie marzeniem większości ludzi na tej planecie jest mało wydawać i dużo zyskiwać i to jest właśnie powodem dla czego każdy musi zaopatrzyć się w CISS do HP 8250. Instrument pozwala zaoszczędzać spore sumy pieniądze nie tracąc na jakości. Korzystając z urządzenia nie odróżnisz egzemplarze wydrukowane z zwykłymi wkładami od egzemplarzy z systemem CISS. System będzie korzystny jak w pracy tak i w domu. Wysoka jakość tego instrumentu jest zagwarantowana, ponieważ urządzenie zostało wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości. Zapomniesz o ciągłym i nudnym wymienianiu kartridże, ponieważ pojemności CISS są trzykrotnie większe i mieszczą więcej atramentu, a jak atrament się kończy nie ma potrzeby wymieniać całe narzędzie, wystarczy tylko dolać farbę do zbiornika w którym jej brak. Instalacja systemu jest dziecinnie prosta i zajmuje bardzo mało czasu, dla tego zmożesz dokonać ją samodzielnie w domu lub biurze.

Zamówić system możesz online już teraz z każdego zakątka Polski w sklepie internetowym INKSYSTEM. W razie potrzeby nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

Jak działa

Z pomocą ciśnienia atrament jest transmitowany z zbiorników przez wężyki do głowicy drukującej, następnie atrament trafia na materiał przeznaczony dla druku.

Jak wygląda

Niestety urządzenie nie posiada najbardziej przyciągający wygląd, ale przez to, że ono jest bardzo malutkie to nie będzie przeszkadzać twoim oczom.

Ilość kolorów w CISS do HP 8250
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 8250:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj