System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 8230

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

Jedna nieduża konstrukcja składa się z sześciu pojemniczków, które są hermetycznie zamknięte. Do każdego pojemniczka podłączony wężyk, który łączy pojemnik z czipami, które wykonują resztę roboty.

Jak działa

Najważniejszą rolę w tym wszystkim odgrywa hermetyzacja, ponieważ właśnie ona stwarza ciśnienie, które jest więcej czym niezbędne dla transportacji atramentu. System wykonuje bardzo posty proces roboty, z każdego pojemnika atrament przechodzi przez rureczkę do czipa, a później na papier.

Zalety

Jedno małe urządzenie, a tak dużo zalet. System jest bardzo ekonomiczny i pomaga zaoszczędzić dużo czasu i pieniądze. Zaoszczędzanie będzie widoczne już od pierwszej wydrukowanej strony. Zapomnisz o częstym, nudnym i przede wszystkim drogim wymienianiu kartridże. CISS do HP 8230 świetnie sprawdza się w biurze i w domu. Urządzenie zostało wyprodukowane na najlepszych fabrykach za pomocą najnowocześniejszych technologij, co gwarantuje długą eksploatacje akcesorium. W razie potrzeby zawsze możesz powrócić do standardowych wkładów, chociaż takiej potrzeby raczej nie będzie. Kolejną zaletą jest to, że instrument możesz kupić już w tej chwili nie wstając z swojego wygodnego miejsca, wszystko co trzeba zrobić, to zamówić CISS w internetowym sklepie INKSYSTEM. Zamówienie możesz złożyć w Warszawie, Rzeszowie, Gdańsku, Krakowie i w innych zakątkach Polski. Nie czekaj, zacznij zaoszczędzać już dziś i teraz.

Ilość kolorów w CISS do HP 8230
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 8230:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj