System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 800

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

System działania

W czasie druku tusz jest stale transmitowany z pojemników do wkładów, później przechodzi przez drukującą głowicę na papier lub każdy materiał eksploatowany dla wydruku. System prawidłowo wykonuje swoje zadanie i pozwala drukować nie tylko na papierze ale i na każdym innym materiale.

Zalety które posiada urządzenie

Niesamowicie ciężko jest znaleźć osobę w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Rzeszowie, Opolu lub w innym zakątku w Polsce, która nie chciałaby zaoszczędzić ogromne ilości pieniążków. Przez to musisz zwrócić uwagę na urządzenie, które w wielkim stopniu obniży wydatki całej twojej rodziny lub firmy, w razie jeżeli zdecydujesz się korzystać z urządzenia w biurze. Oprócz pieniądze zmożesz również zaoszczędzić czas, który jest bardzo ważny w naszym codziennym życiu. Instrument będzie również niezbędny w pracy biurowej, kiedy nie ma czasu czekać na drukowanie ważnych dokumentów czy wykresów. Pomyśl o tym na co możesz wydać zaoszczędzone pieniądze za pomocą CISS. Instrument został wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, co pozwoli kożystać z niego przez długie lata.

Zamów instrument już w tej chwili w sklepie internetowym INKSYSTEM. Pamiętaj, że z ten sprzęt pomoże ci znacznie obniżyć wydatki i zaoszczędzić czas. Sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niezawodność klientom z rożnych krajów świata.

Wygląd

CISS to trzy małe części: czipy z kartridżami, wężyki i pojemniki połączone między sobą. CISS do HP 800 małych rozmiarów i nie zajmie dużo miejsca.

Ilość kolorów w CISS do HP 800
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 800:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj