System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 500

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

System składa się z trzech niewielkich części: czipów z kartridżami, wężyków i pojemników połączonych między sobą. CISS do HP 500 jest bardzo kompaktowy i nie potrzebuje strasznie dużo miejsca.

Jak działa

Atrament jest stale dodawany ze zbiorników atramentu do kartridże podczas procesu drukowania, a następnie przechodzi przez głowicę drukującą na papier lub inny materiał wykorzystywany dla druku. System wypełnia bezbłędny druk nie tylko na papierze ale i na płytach i innych materiałach do druku.

Zalety

Bardzo ciężko jest odnaleźć człowieka w Warszawie, Rzeszowie, Wrocławiu lub w innym zakątku w całej Polsce, który nie chciałby zaoszczędzić potężne sumy pieniądze. Przez to warto zwrócić uwagę na urządzenie, które widocznie zmniejszy wydatki twojej rodziny lub firmy, jeżeli będziesz korzystać z systemu w biurze. Oprócz zaoszczędzonych środków możesz zaoszczędzić czas, który jest niezbędny w naszym codziennym życiu. Narzędzie będzie również niezbędne w pracy biurowej, kiedy nie ma czasu czekać na wydrukowanie ważnych wykresów czy dokumentów. Zaoszczędzone środki zmożesz wydać na dużo innych rzeczy.

Urządzenie jest dostępne do kupienia w każdym miasteczku i mieście w całej Polsce w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Ilość kolorów w CISS do HP 500
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 500:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj