System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3314

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

ISS do HP 3314

Wygląd

System dzieli się na sześć małych pojemniczków dla farby. Do pojemniniczków podłączone rurki, dla przelania tuszu. Po drugiej stronie rurek znajdują się kartridże z czipami.Urządzenie nie potrzebuje dużo miejsca, ponieważ jest bardzo malutkie.

Zalety

Zawsze marzyłeś o tym żeby mieć możliwość nie myśleć o wydatkach? Niestety możemy zrealizować tylko malutką część tego marzenia, ale zawsze lepiej trochę czym w cale. CISS do HP 3314 sprawi, że zwykły druk stanie się przyjemnością dla ciebie i twojego portfela. Drukowanie z CISS obejdzie się ci znacznie taniej czym z zwykłymi wkładami do drukarek. Mówi się, że czas to pieniądz, dla tego zmożesz zaoszczędzić jeszcze więcej, ponieważ system zaoszczędza również twój czas. Więcej nie będziesz bezsensownie spędzać czas wymieniając zwykłe wkłady, jedynie co trzeba będzie robić posiadając urządzenie, to od czasu do czasu dolewać atrament do pojemników. Za jednym dolewaniem możesz wydrukować ponad 2100 zdjęć, obrazków, wykresów i stron z tekstem. Nie ma możliwości odróżnić materiał wydrukowany z CISS od materiału wydrukowanego za pomocą standardowych kartridże.

Zamów system już teraz w sklepie INKSYSTEM. Nie ma różnicy czy jesteś w Rzeszowie, Lublinie, Krakowie, Gdańsku, Warszawie czy innym miejscu w Polsce, wszędzie można zamówić to urządzenie. W razie potrzeby skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Jak działa

System jest zewnętrznym zasilaczem drukarki w tusze, dla tego żeby zacząć proces druku w drukarce instrument musi przetransmitować atrament znajdujący się w pojemniczkach, do głowicy drukującej. Właśnie dla tego do pojemniczków są podłączone wężyki i wkłady z czipami.

Ilość kolorów w CISS do HP 3314
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3314:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj