System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3313

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do HP 3313

Zalety

Będziesz zaskoczony od ilości zaoszczędzonego domowego budżetu. System znacznie obniża wydatki. Możesz drukować fotografie, wykresy, teksty i inne rzeczy. Ponadto, jednej pojemności wystarcza na wywołanie 2500 zdjęć i obrazków. Urządzenie w żaden sposób nie narusza jakości obrazu. Obsługa akcesorium jest bardzo łatwa, musisz tyko wypełnić pojemniczki farbą i włożyć papier do drukarki. System CISS w żaden sposób nie szkodzi drukarce, żeby go zainstalować musisz tylko wyciągnąć oryginalne wkłady i włożyć wkłady od urządzenia, zajmie ci to około 15-20 minut.

Żeby zostać właścicielem tego sprzętu nie musisz czekać, zamów go już teraz w sklepie INKSYSTEM. Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi wysoko wyszkolonymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania, które dotyczą tego systemu lub innego drugiego towaru w sklepie INKSYSTEM.

Jak działa CISS do HP 3313

Głowica drukująca jest ciągle dopełniona tuszem, który dostaje się do niej po cienkiej rureczce z kontenerów z tuszem. Po tym jak tusz dostaje się do głowicy, drukarka robi swoją zwykłą robotę.

Jak wygląda urządzenie

Pojemniczki są połączone miedzy sobą, co daje systemowi stabilność. System prawie nie zajmuje miejsca, dla tego nie musisz myśleć gdzie go umieścić.

Ilość kolorów w CISS do HP 3313
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3313:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj