System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3310V

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do HP 3310v

Zalety

CISS do HP 3310v wykonuje na najwyższym poziomie druk atramentowy. To urządzenie bezbłędnie zastępuje oryginalne wkłady. Wydruk wychodzi takiej samej jakości co ze zwykłymi wkładamy tylko cena kilkakrotnie maleje. Użytkownik będzie mieć możliwość drukować teksty, obrazki, zdjęcia i przy tym nie myśleć o cenie kartridże. Na dodatek za jednym dolewaniem tuszu użytkownik może wydrukować ponad 2000 stron z kolorowymi obrazkami i nieobliczalną ilość kartek zwykłego tekstu. Nie ma możliwości odróżnienia dokumentów wydrukowanych za pomocą zwykłych wkładów i za pomocą tego sprzętu. System jest na tyle łatwy w obsłudze, że można korzystać z niego w biurze i nie martwić się, że pracownicy będą narzekać na wolne drukowanie. System również świetnie sprawdza się w domu, korzystać z niego będą mogły nawet dzieci. Narzędzie jest bardzo stabilne dla tego jeżeli masz kota, psa czy inne zwierzę nie musisz się bać, że zwierzaki przypadkiem przewrócą sprzęt i rozleją tusz, a nawet jak tak się stanie, to konstrukcja jest hermetyczna, co nie pozwoli przeciekaniu tuszu. Kup urządzenie w sklepie internetowym INKSYSTEM już teraz.

Jak wygląda

Urządzenie składa się z sześciu małych zbiorników, które połączone ze sobą. Do zbiorników podłączone są przewody, które łączą zbiorniki z kartridżami.

Jak działa

W działaniu systemu nie ma nic skomplikowanego. Przy działaniu za pomocą przewodów tusze są przekazywany ze zbiorników do kartridże .

Ilość kolorów w CISS do HP 3310V
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3310V:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj