System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3214

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do HP 3214

Wygląd

Niestety wygląd modelu nie jest bardzo przyciągający, chociaż to nie powinno stwarzać żadnego problemu, ponieważ rozmiar instrumentu jest bardzo mały, dla tego można go schować za drukarką, lub za każdym drugim dodatkiem.

Urządzenie i jego Zalety

Żeby uruchomić system CISS do HP 3214 najpierw musisz wyjąć markowe wkłady i włożyć kartridże od akcesorium, nie powinno to zająć więcej czym 20 minut. Będziesz zaskoczony od sumy pieniądze, którą uda ci się zaoszczędzić dzięki urządzeniu. System widocznie zmniejsza twoje wydatki na druk. Jednego zbiornika wystarcza na wydrukowanie ponad 2500 kolorowych obrazków lub zdjęć. Urządzenie bezie niezbędne w biurze, ponieważ pomoże szybko i jakościowo wykonywać robotę, zapomnisz o tych czasach, kiedy trzeba było coś szybko wydrukować i akurat w tym momencie pechowo kończył się tusz.

Żeby móc korzystać z wszystkich zalet urządzenia, zamów go już dziś w sklepie internetowym INKSYSTEM. Zamówienie możesz złożyć z każdego zakątka Polski.

Jak działa

Głównym zadaniem systemu jest dostarczanie tuszu do głowicy drukującej, dla tego podczas działania akcesorium nieprzerwanie transmituje atrament, który się znajduje w zbiornikach, przez rureczki do głowicy. Kiedy atrament dostaje się do głowicy drukarka zaczyna robić swoje zwykłe zadanie.

Ilość kolorów w CISS do HP 3214
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3214:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj