System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3213

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do HP 3213

Jak działa CISS

Proces działania urządzenia nie jest skomplikowany: przez bardzo cieniutki wężyk tusz przechodzi do drukującej głowicy. Każdy tusz mieści się w oddzielnym kontenerze i ma podłączony osobny wężyk. W trakcie drukowania nowe fale tuszu zastępują opróżnione miejsca w których przed tym znajdowały się wykorzystane tuszy. Jak tylko tusz dostaje się do drukarki, drukarka zaczyna swoją zwykłą robotę, ponieważ akcesorium CISS nie zmienia konstrukcje drukarki.

Wygląd

System jest bardzo mały dla tego może być umieszczony w każdym zakątku obok drukującego urządzenia. CISS do HP 3213 to trzy malutkie części: wkłady z czipami, silikonowy wężyk i zbiorniki na tusze.

Zalety

System sprawi, że więcej nie będziesz musiał kupować drogie kartridże do drukarki, przez co zaoszczędzisz spore sumy pieniądze. Urządzenie potrafi obniżć wydatki na druk nawet do 80-90%. Oprócz pieniądze również zaoszczędzisz czas, ponieważ jednego uzupełnienia pojemników wystarcza na bardzo długi czas. A ponieważ urządzenie jest hermetyczne tusz nie zaschnie nawet po roku czasu. Zainstalować CISS zmożesz sam w domu i zajmie ci to około 15 minut.

Nie czekaj długo, zamów ten produkt już teraz w sklepie INKSYSTEM. Zamówienie możesz zrealizować z każdego miejsca w Polsce.

Ilość kolorów w CISS do HP 3213
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3213:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj