System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3210V

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do HP 3210v

Jak działa CISS

Główny cel urządzenia to transmitowanie farby do głowicy drukującej, dla tego podczas działania instrument ciągle przekazuje farbę znajdującą się w zbiorniczkach, przez rureczki do główki. Jak tylko farba trafia do głowicy drukujący sprzęt zaczyna robić swoją zwykłą robotę. W tym procesie bardzo ważna jest hermetyzacja systemu dlatego, że to powoduje ciśnienie, które pomaga przekazywać farbę.

Wygląd

System dzieli się na sześć małych zbiorniczków dla tuszy. Do zbiorniczków podłączone wężyki, dla przelania tuszu. Po drugiej stronie wężyków znajdują się kartridże z czipami.Urządzenie nie potrzebuje dużo miejsca, ponieważ jest bardzo malutkie.

Zalety

CISS do HP 3210v ma sporo zalet, można przez bardzo długi czas wymieniać wszystkie, ale ponieważ mamy świadomość tego, że nie masz w swoim posiadaniu tak dużo czasu, dla tego powiemy tylko o najbardziej ważnych. System CISS to w pierwszej kolejności duże oszczędności czasu i pieniądze. Już więcej nie będziesz musiał ciągle zmieniać wkłady, wystarczy tylko dolać potrzebną farbę do jednego z zbiorniczków. Pojemność pojemniczków CISS jest o wiele większa od standardowych wkładów. Za jednym dolewaniem zmożesz wywołać ponad 2000 kopij. Z tym modelem wartość druku zmniejszy się nawet do 90%.

Bardzo ważnym faktem jest to, że urządzenie można zamówić już teraz, nie wstawać z wygodnego miejsca. Złóż zamówienie w sklepie internetowym INKSYSTEM i zaoszczędzaj już od teraz. W razie dodatkowych pytań dotyczących ten towar, lub każdy inny poproś naszych konsultantów o pomoc.

Ilość kolorów w CISS do HP 3210V
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3210V:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj