System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3210A

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do HP 3210a

Zalety

Urządzenie posiada bardzo łatwy proces instalacji, a sama instalacja nie zajmie więcej czym 20 minut. Ważną zaletą którą trzeba wymienić jest bardzo duże oszczędności. Przede wszystkim oszczędzisz duże ilości pieniądze. Wydruk z tym instrumentem zmniejszy twoje zatraty na druk do 85-90%. Oszczędzisz również czas, gdyż nie będziesz musiał za każdym razem wymieniać kartridże, kiedy kończy się farba, ją trzeba dolać do jednego z pojemników, co zajmie maksymalnie 5 minut. Pojemniki umieszczą znacznie więcej farby od standardowych kartridże, co pozwala na wydruk bardzo ilości dokumentów.

System można zamówić już w tym momencie w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak działa system

Początkowo farba znajduje się w zbiornikach i dla rozpoczęcia druku powinna być przekazywana do drukującego urządzenia. Podczas przekazywania przekazywaniu farby biorą udział cienkie rureczki i czipy, również nie obchodzisię tu bez ciśnienia, które pojawia się przez to, że akcesorium jest hermetyczny i nie przepuszcza powietrze.

Wygląd

Wygląd zewnętrzny CISS do HP 3210a nie jest najbardziej przyciągający, ale to raczej nie powinno strasznie przeszkadzać dla tego, że akcesorium jest bardzo mały i wcale nie będzie widoczny. Urządzenie składa się z sześciu pojemników połączonych w konusowatą formę. Do zbiorników podłączonecienkie rureczki, które łącza je z kartridżami.

Ilość kolorów w CISS do HP 3210A
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3210A:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj