System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3210

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Chcesz dowiedzieć się jak drukować duże ilości tekstu, obrazków, zdjęć, wykresów, etc? CISS do HP 3210 to urządzenie, które pomoże ci zmniejszyć zatraty na wydruk nawet do dziewięćdziesięciu procent. Zaoszczędzanie będzie widoczne już od pierwszej chwili posiadania systemu. Zapomnisz o ciągłym i nudnym wymienianiu wkładów, wszystko co trzeba będzie robić, to w razie potrzeby dodawać atrament do zbiorniczków. System również będzie niezawodny dla osób który drukują bardzo mało, jako że przez świetną hermetyzacje atrament w pojemniczkach nie zaschnie. Jakość wydruku z CISS jest tak samo wysoka, jak z zwykłymi wkładami, nie ma możliwości odróżnienia wydruku z CISS od wydruku z standardowymi wkładami. Za pomocą tego narzędzia będziesz mieć możliwość drukować nie tylko na papierze ale każdym innym materiale.

Zostań właściciekem systemu już dziś, zamów urządzenie już tera w sklepie INKSYSTEM.

Jak działa

Instrument bezbłędnie zastępuje standardowe wkłady do drukarek.W czasie druku atrament przechodzi z zewnętrznych zbiorniczków do kartridże, zatem przez znany proces druku trafia na materiał. System jest bardzo wytrwały i wykonuje swoje zadanie beż błędów czy zarzutów, za jednym podejściem pozwala wydrukować więcej czym 2000 kolorowych zdjęć.

Wygląd akcesorium

Instrument jest bardzo maluteńki, dla tego w żaden sposób nie powinien przeszkadzać, lub rzucać się w oczy. Akcesorium został zaprojektowany nie najbardziej przyciągającym, ale to nie przeszkadza systemowi wykonywać jego zadanie.

Ilość kolorów w CISS do HP 3210
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3210:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj