System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3207

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

System urządzenia jest następujący: przez cienki wężyk tusz dostaje się do główki drukarki. Każdy kolor znajduje się w osobnym pojemniczku i ma swój osobny wężyk. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których wcześniej były już wykorzystane tuszy.

Jak wygląda

Ten model jest unikalny w swoim rodzaju i będzie bardzo wygodny dla tych, kto drukuje dużo tekstu, ponieważ urządzenie składa się z sześciu pojemników. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu. CISS do HP 3207 nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki swojej formie nie przewraca się, a nawet jakby tak się zdarzyło, to nie ma o co się bać, ponieważ pojemniczki hermetycznie zamknięte, co nie pozwala przeciekaniu tuszu.

Zalety

Urządzenie bardzo wygodne w obsłudze, dla tego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Objętość druku wynosi kilka tysiące kopij. Kożystająć z tego urządzenia zmożesz zaoszczędzić na druku nawet do 20-30 raz. Główną przewagą takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ CISS nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia.

System można zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM.

Ilość kolorów w CISS do HP 3207
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3207:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj